(067) 171-21-21
(095) 460-23-25
 
 Hiltex
Красиво и функционально
 
Made with love in
Kyiv

Рулонні штори з  тканиною Screen встановлюються зазвичай в таких випадках :

  • Це виглядає дуже красиво – структурна прозора тканина є дуже стильною та сучасною для застосування в інтерьєрі.
  • Ця тканина є однією з самих енергоеффективних при ії фантастичній прозорості 
  • Тканина не ізолює пространство за вікном;
  • Тканина дає захист від сонячних бліків ; 

 

 В нас є спеціальний розділ по цій тканині ссилку на який ми покажемо пізніше, а в цій статті хочемо показати лише декілька фото , які на наш погляд, показались красивими. 

 Звичайно з прозорою тканиною SCREEN  !!!

 В цій квартирі в Києві приблизно 60 вікон звичайних розмірів , і ії власник був згоден тільки на Screen Vertisol - тому-що він мав опит використання цієї тканини раніше.

 

В цій квартирі немає звичайних класичних штор , та завдяки стильній тканині Screen квартира преобразилася и стала виглядати дуже сучасною, а із красивий великих вікон тепер завжди відкривається красивий краєвид в любий час дня - хоч ранком, хоч в ввечері , а також завжди є гарна тінь для комфортного часу проведенного вдома.

Ролеты из ткани Screen Прозрачная ткань для рулонной шторы

Так-як тканина на рулонній шторі практично завжди закрита, то можливо не турбуватись про вигорання паркету, чи меблів , так-як тканина Скрин не пропускає приблизно 90 процентів всього ультрафіолету. 

Систему яку ми використовували для данного об'єкта  - це St-32 и L25 от англійської компании  Louvolite.

Ролеты из обзорной ткани Система ролет для установки Screen

Більш подробно про цю унікальну тканину з дуже інтересними та корисними властивостями  можно прочитать у нас в разділі : рулонная штора Screen

Звичайно мы можемо для великих вікон зробити тканеві ролети великими суцільними полотнами, але іноді система установлена на раму вікна виглядає кращє і більш практична у використанні.